Usługi

strony internetowe
serwisy internetowe, strony firmowe, sklepy
Dobra strona internetowa to nie tylko atrakcyjny wygląd, dopasowany do jej zawartości, ale też intuicyjność i łatwość użytkowania, dzięki której użytkownik zawsze będzie w stanie odnaleźć informacje, których właśnie szuka. Strona internetowa jest Twoją wirtualną wizytówką. Od pierwszego wrażenia, jakie zrobi, zależało będzie, czy użytkownik, który właśnie na nią wszedł, pokocha ją i zostanie na dłużej, czy znienawidzi i najszybciej, jak tylko może, opuści.
identyfikacja wizualna
grafika, logotypy, plakaty, wizytówki
Oferujemy usługi projektowania graficznego dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb. Bez względu na to, czy tworzyć będziemy layout dla nowej strony www, folder reklamowy zawierający przekrój oferowanych przez Ciebie produktów lub usług, czy logo, będące najważniejszym elementem CI, przyświeca nam ta sama zasada – kreatywnie, ale z klasą.
pozycjonowanie
optymalizacja, copywriting
Pozycjonowanie ma na celu zapewnienie jak najlepszej widoczności w wynikach wyszukiwania pod kluczowymi słowami związanymi z działalnością Twojej firmy. W ramach usługi pozycjonowania oferujemy kompleksową analizę Twojej strony pod kątem SEO oraz wdrożenie stosownych poprawek, tak, aby była jak najbardziej przyjazna dla robotów internetowych. Jeżeli tworzymy Twoją stronę od postaw, od samego początku, do końca będzie ona zgodna z wytycznymi SEO.
social media
facebook, twitter, youtube
Facebook, Twitter, Youtube stały się platformami, które są łatwo dostępne dla każdego kto posiada dostęp do Internetu. Dobrze poprowadzona kampania poprzez załaożenie fanpage, konkursy, akcje charytatywne sprzyja świadomości marki i często, podnosi jakość obsługi klientów. Dodatkowo, social media służy jako stosunkowo niedroga platforma do realizacji kampanii marketingowych.